Fostul șef al Poliției Române, audiat la DNA

Fostul șef al Politiției Române, Cătălin Ioniță, este audiat la DNA, într-un dosar în care este acuzat de evaziune fiscală.

Cătălin Ioniță a demisionat, marți, din funcția de șef al Poliției Române. El a explicat că s-a pus la dispoziția ministrului de Interne.

 La intrare, Ioniță a spus că nu se simte vinovat și ”Voi merge până în pânzele albe să dovedesc adevărul.

Din respect pentru procurori nu vreau să fac niciun fel de comentarii”, a spus Ioniță.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?