Fotbal - Liga I: Astra Giurgiu - FCSB 0-3

FCSB a învins-o la scor de forfait, 3-0 (2-0), pe Astra Giurgiu, sâmbătă seara, în deplasare, într-o partidă din prima etapă a Ligii I de fotbal.

FCSB s-a impus prin golurile marcate de Dennis Man (33), Florin Tănase (36) şi Olimpiu Moruţan (90+1 - penalty).

Bucureştenii au ratat şi alte situaţii clare de gol, având şi o bară, prin Man (81).

AFC Astra Giurgiu - FCSB 0-3 (0-2), Stadion ''Marin Anastasovici'' - Giurgiu
Au marcat: Dennis Man (33), Florin Tănase (36), Olimpiu Moruţan (90+1 - penalty).
Arbitru: Marian Barbu (Făgăraş); arbitri asistenţi: Daniel Mitruţi (Craiova), George Florin Neacşu (Câmpulung Muscel); arbitru de rezervă: Horia Gabriel Mladinovici (Bucureşti)
Observatori: Irina Mîrţ (Bucureşti) - CCA, Ion Căţoi (Bucureşti) - LPF
AGERPRES (AS-editor: Mihai Ţenea, editor online: Alexandru Cojocaru)

Sursa foto: (c) FCSB /facebook


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...