Foto hot!/Nora lui Dragnea, fără sutien pe Instagram!

Barikada.ro : Nora lui Liviu Dragnea, Gina Alexandra Tătulescu, a înfierbântat imaginația simpatizanților PSD și a membrilor de partid cu o nouă serie de fotografii sexy postate pe contul de Instagram.

Aflată în Thailanda, adică la mare distanță de Penitenciarul Rahova si de problemele socrului său, dar cu siguranță mai aproape de conturile acestuia, Gina s-a pozat obraznic, fără sutien și cu sfârcurile la vedere, probabil ușor excitată de arsenalul de accesorii scumpe cu care s-a etalat admiratorilor din online.


populare
astăzi

1 „Nu mor caii când vor câinii” / Mesaj ciudat al Ioanei Dogioiu

2 Calculul defensiv de la Cotroceni. De ce a riscat Nicușor Dan un conflict major cu Ilie Bolojan pentru desemnarea lui Adrian Veștea

3 Răsturnare de situație pe scena politică?

4 SURSE Adrian Veștea nu se retrage după întâlnirea de la Cotroceni. Pe ce voturi se bazează de fapt

5 VIDEO Moscova, atacată de zeci de drone. Cea mai mare rafinărie din capitala Rusiei, în flăcări