FOTO Primul protestatar a ajuns în Piața Victoriei la 04.00 dimineața

Protest în această dimineaţă, în faţa Guvernului. Un telespectator Digi24  a trimis pe adresa redacţiei câteva poze cu un bărbat, cu două pancarte, în faţa Palatului Victoriei. Pe pancarte este scris, printre altele, „1989-2017 jos guviermii!" şi „Când demisia guvernului privat Dragnea".

Bărbatul a ajuns în Piața Victoriei la ora 04.00 dimineața. 




populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?