FOTO Simona Halep: „A fost o seară magică la balul de la Wimbledon, nu o voi uita niciodată”

Simona Halep (4 WTA) a participat, duminică seară, la Dineul Campionilor de la Wimbledon, organizat la Guildhall, în Londra. "A fost o seară magică pe care nu o voi uita niciodată", a scris românca pe Facebook.

"O seară magică la balul de la Wimbledon pe care nu o voi uită niciodată, alături de oamenii mei speciali", a scris Halep pe Facebook.

Simona Halep (nr. 7 WTA) va fi întâmpinată, luni, 15 iulie, de la ora 17:00, în Salonul Oficial al aeroportului Henri Coandă, anunţă Ministerul Tineretului şi al Sportului, printr-o postare pe pagina oficială de Facebook.


populare
astăzi

1 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”

2 „Acum două luni fugea de funcția de premier, acum și-o dorește. A dus PSD la 13%”

3 Atacul iranian devastator asupra bazei navale americane din Bahrain: Noi dezvăluiri despre pagube și o reconsiderare strategică a SUA

4 Eugen Tomac explică de ce Nicușor Dan este considerat „pesedist”

5 Intensificarea atacurilor ucrainene în Crimeea ocupată duce la declararea stării de urgență