Fotografie virală publicată de Marian Godină

Polițistul brașovean Marian Godină a publicat joi o fotografie care a devenit rapid virală. În poza, făcută lângă Oltenița, este prezentat un tomberon cu ceea ce par a fi resturi ale unui rotisor. Imaginea a fost distribuită de peste 200 de ori în 30 de minute de la publicare.

Fotografia a stârnit uimirea internauților, mulți dintre ei întrebându-se dacă cineva chiar a gustat din carnea pusă într-un mod inventiv în pubelă.


populare
astăzi

1 De citit...

2 „Operațiunea Epic Fury a fost de o aroganță uluitoare. Un atac nuclear ar aduce Armaghedonul”

3 Scandal uriaș într-un colegiu de elită: fiul Marei Bănică ar fi fost bătut cu picioarele de un profesor. Poliția a emis ordin de protecție

4 Netanyahu, iritat după ce planurile Mossad privind o revoltă în Iran au eșuat: „scenariul rapid” nu s-a materializat

5 Un autocar cu 38 de copii s-a răsturnat pe Drumul Expres Pitești-Craiova, după ce a lovit un autoturism oprit, nesemnalizat