GRAV/Un bărbat a plecat fără încuviințarea medicilor de la Spitalul Matei Balș. Polițiștii l-au găsit apoi

Un bărbat, pacient al Spitalului Matei Balș din Capitală, a plecat duminică seară din unitatea spitalicească, fără a cere acordul medicilor, anunță Poliția Capitalei. El a fost găsit ulterior de agenți la o adresă din București, relatează Mediafax.

Duminică seară, Spitalul Matei Balș a informat Poliția Capitalei că un pacient, bărbat, a părăsit spitalul, fără încuviințare.

Bărbatul a fost localizat la o adresa din București, fiind in supraveghere și totodată a fost anunțat personalul unității medicale.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?