Guvernul de reuneşte vineri în şedinţă

Guvernul se reuneşte vineri în şedinţă, la Palatul Victoria.

Potrivit programului anunţat de Biroul de presă al Executivului, şedinţa de Guvern începe la ora 20,00.

Cabinetul Orban s-a reunit şi luni la Palatul Victoria - mai întâi într-o şedinţă pentru a analiza amendamentele depuse de parlamentari la proiectele de lege pe care Executivul şi-a angajat răspunderea (bugetul de stat, bugetul asigurărilor sociale şi modificările la OUG 114), iar în cursul serii pentru adoptarea altor acte normative. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...