Guvernul, în ședință informală la Vila Lac

Guvernul s-a reunit sâmbătă dimineață într-o ședință informală la Vila Lac, pentru a discuta pe marginea priorităților mai multor ministere.

Executivul discută prioritățile pe următoarea perioadă, chestiuni de organizare, potrivit unor surse oficiale.

Premierul Dacian Cioloș a anunțat, încă de la preluarea mandatului, că membrii Executivului vor avea întâlniri informale în weekend, pentru a nu interfera cu activitatea miniștrilor din cursul săptămânii.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?