Hagi, investiție de 8 milioane de euro: Simona Halep a fost invitată la inaugurare

Hagi, investiție de 8 milioane de euro: Simona Halep a fost invitată la inaugurare

Gheorghe Hagi (59 de ani) are un început de sezon sub așteptări cu Farul Constanța. Adevărul a arătat aici cifrele unei situații alarmante. Ca de obicei însă, Hagi muncește, convins fiind că rezultatele vor veni. Fostul mare internațional tocmai și-a prezentat ultima investiție, cu mândrie, în fața presei.

Gheorghe Hagi. FOTO: Profimedia

Gheorghe Hagi. FOTO: Profimedia

Astăzi, la Ovidiu, a fost inaugurat noul hotel destinat echipelor Academiei Hagi. Investiția, una de 8 milioane de euro, are patru etaje și include tot ce trebuie astfel încât sportivii să aibă cele mai bune condiții.

La inaugurarea hotelului au participat mai vedete ale sportului constănțean, în frunte cu Simona Halep. Ziua de Constanța a prezentat imagini de la evenimentul de astăzi pe care le puteți vedea mai jos:

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 „Instituțiile statului au reacționat cu întârziere la conduita infracțională a acestui inculpat”

2 De citit... / De unde rezultă ce porcării se fac pe banii noștri...

3 Premieră în emisiunea lui Soloviov, propagandistul Kremlinului: S-a recunoscut dezastrul din economia Rusiei și șomajul în creștere

4 Femeia care a atacat-o cu ranga pe senatoarea POT Valentina Aldea: „Este amanta soțului meu. E o luptă continuă între mine și ea”

5 O senatoare POT a fost atacată cu ranga de soția unui bărbat cu care ar avea o relație: „Nu este subiect de bășcălie”