Hai să ne C*CĂM pe noi! FICUSUL s-a întâlnit cu BARZA! Au lipsit CIUMPALACUL și RĂVĂȘITOAREA!

Din ciclul clasicului hai să ne mai căcăm un pic pe noi că tot nu facem nimic, cocorul de plastic de la Cotroceni s-a întâlnit cu barza de la monarhie! Au lipsit de la întâlnire, din pricina lipsei de empatie a nenorocitului de popor, ciumpalacul și răvășitoarea...

Cu alte cuvinte, principesa Margareta s-a întâlnit miercuri, la Palatul Cotroceni, cu președintele Klaus Iohannis, cei doi discutând aspecte legate de activitatea publică a Familiei Regale, în țară și în străinătate, dar și despre colaborarea dintre Coroana română și autoritățile statului, în prezent și în viitor, potrivit unui comunicat al Biroului de presă al regelui Mihai I.



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului