HOPA! Rareș Bogdan, mesaj în miez de noapte de la Parlamentul European

HOPA! Rareș Bogdan, mesaj în miez de noapte de la Parlamentul European.

Ce a scris pe Facebook Rareș Bogdan:

„Acum plec din Parlamentul European, am intrat azi dimineața la 10.00 in Clădire, sunt praf de oboseala..... A fost o zi buna însă. O sa va dau detalii aici, acum ma duc sa mănânc ceva și sa beau un pahar de ceva, ceva tare după o astfel de zi. Delegația României din PPE a obținut un președinte de Comisie, comisie cheie, 4 vicepreședinți de comisii, toate importante, una cea mai importantă Comisie a Parlamentului European, plus și doua Vicepresedentii de Delegații foarte importante! O sa va dau detalii.”


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...