Hunedoara: Directorii de la termocentrala Mintia și-au prezentat demisia în fața sindicaliștilor

Conducerea termocentralei Mintia, de la Complexul Energetic Hunedoara (CEH), și-a prezentat miercuri demisia, după ce, în cursul dimineții, peste 300 de energeticieni de la această unitate au protestat spontan și au blocat, pentru 10 minute, drumul național care trece prin apropierea întreprinderii. (continuă)


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?