Imaginea asta zace în căpuțul multor românași...

Un tânăr din Târgu Jiu şi-a cumpărat dintr-o ţară europeană o maşină marca Porsche Panamera pe care a aplicat o folie aurie, astfel că, acum, autoturismul de lux pare a fi "de aur".

Mai mult, numărul de înmatriculare al maşinii este unul preferenţial şi conţine cuvântul "Dubai", pentru un plus de... "valoare".

Maşina "de aur" a fost fotografiată ieri într-o benzinărie din Târgu Jiu.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?