Imaginile bucuriei lui Klaus Iohannis după ce a câștigat al doilea mandat de președinte

Președintele în exercițiu Klaus Iohannis a câștigat duminică seară al doilea mandat la Cotroceni după victoria zdrobitoare în fața Viorică Dăncilă. Iohannis a celebrat victoria la sediul PNL, alături de echipa de campanie și premierul Ludovic Orban. El a primit un buchet imens de trandafiri galbeni cu mesajul ”Am câștigat noi Ăștia” – cu referire la votul masiv din Diaspora.

Vezi mai jos o fotogalerie realizată de Octav Ganea – InquamPhotos:


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...