Imbecil, cârpă de om, manipulator!/Vosganian vrea spitale pline și morți pe stradă: Ce fel de boală e asta, fără bolnavi?

Imbecil, cârpă de om, manipulator!/Vosganian vrea spitale pline și morți pe stradă: Ce fel de boală e asta, fără bolnavi?

Varujan Vosganian pe Facebook:

„În ultimele două zile, am avut aproape 900 de noi infectări cu coronavirus. Și, totuși, numărul celor aflați la terapie intensivă a rămas neschimbat: 186. Ar putea să-mi explice și mie cineva ce fel de boală e asta, fără bolnavi?”


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...