În față, tot cu găuri?

Corina Bud face show nu numai cu vocea ei și cu piesele consumate ca pâinea caldă, ci și cu apariții incendiare. De curând, ea a postat pe Instagram o fotografie în care poartă un costum de baie deosebit, Cel puțin slipul.

Iar fanii au intrat repede la idei. ”De unde este costumul de baie?”, a întrebat un internaut, iar altuia i s-a stârnit curiozitatea, dat fiind faptul că fotografia Corinei este din spate. ”În față sunt tot cu găuri oare???”, a întrebat acesta.


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Trei chestii care dau de gândit și nu sunt deloc întâmplătoare...

3 Adevărata misiune a lui Bolojan? / Aderarea Oanei Gheorghiu și a lui Dragoș Pîslaru la PNL stârnește critici și îngrijorări

4 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

5 Elena Lasconi, avertisment ferm pentru Nicușor Dan: „Veți fi primul președinte demis din istoria României”