Încă o LOVITURĂ pentru PSD! Primarul municipiului Sighișoara a DEMISIONAT!

PSD mai pierde un om: primarul orasului Sighisoara si-a dat demisia din functie! Primarul PSD al orasului Sighisoara, Ovidiu Malancravean, si-a dat demisia din functia de primar, a declarat pentru HotNews.ro  prefectul judetului Mures, Lucian Goga. Goga a mai spus ca primarul a demisionat "din motive personale". Primarul demisionar nu a raspuns apelurilor HotNews.ro pentru a explica de ce a demisionat.

Vom reveni



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...