Încă un episod din RĂZBOIUL SIE-SRI! Poze cu generalul Elena Istode(Anaconda) pe iahtul imbecilului de Rizea!

Războiul SIE-SRI prezintă un nou episod! Tot cu SRI la încasare! După căderea lui Coldea este atacată „Anaconda”! Generalul SRI Elena Iftode, pînă nu demult șefă a Direcției de Securitate Economică, în prezent Șefa acoperiților din SRI, a fost prezentată joi seară de Ion Cristoiu în mai multe fotografii în plină petrecere a vacanțelor de lux la Monaco și Cannes cu fostul deputat PSD, Cristian Rizea, imbecil dar și inculpat de DNA.

Elena Iftode a fost secretară la o centrală sindicală din Giurgiu și a absolvit Școala de la Grădiștea.

Porecla ei era Anaconda. Despre Elena Iftode se spune că ar avea o relație cu generalul Sorin Cosma, șeful antitero din SRI.

Elena Iftode a fost șef al Diviziei C din SRI și a ajuns șeful acoperiților datorită relației cu generalul Cosma, spun bârfele ofițerești.






populare
astăzi

1 Un document care dă fiori despre atacul de la Cadastru

2 Rețea de milioane la Muntele Athos: Pelerinii români, ținta unei afaceri ilicite

3 Andrew Tate se plânge de un „canibal” în celulă; Reacția virală a actriței Christina Ricci

4 Trianon / Rana adâncă a Ungariei și sursa conflictului româno-maghiar

5 Misterul cetății gigantice din Banat