Incendiu în zona Sălii Polivalente; focul a cuprins o casă nelocuită

Cinci autospeciale de stingere intervin, miercuri, la un incendiu izbucnit într-o casă nelocuită din sectorul 4, în apropierea Sălii Polivalente, a anunțat Inspectoratul pentru Situații de Urgență (ISU) București-Ilfov.

Potrivit sursei citate, focul a cuprins parterul și etajul imobilului, suprafața afectată fiind de aproximativ 300 de metri pătrați.

Nu există posibilitatea de propagare a incendiului, au precizat reprezentanții ISU.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?