INCREDIBIL! Priviți! Jandarmeria a BLOCAT accesul spre sediul PSD!

INCREDIBIL! Jandarmeria a BLOCAT accesul spre sediul PSD! Jandarmeria a amplasat un camion special dotat cu garduri pe bulevardul Kiseleff, intre sediul PSD si Piata Victoriei. In piata sunt peste 10.000 de oameni care scandeaza furiosi „Hotii, hotii”, „PSD, ciuma rosie”si „Dragnea, la puscarie”.

„Doar gardurile mai salveaza PSD-ul de popor”, a notat jurnalistul Virgil Burla pe Facebook. Intre Piata Victoriei si sediul central al PSD sunt mai putin de 500 de metri.



populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...