Info. Mădălina Dobrovolschi și-a întrerupt concediul de maternitate pentru a anunța, în locul președintelui, demiterea șefei DNA!

Info. Mădălina Dobrovolschi și-a întrerupt concediul de maternitate pentru a anunța, în locul președintelui, demiterea șefei DNA!

Info. Mădălina Dobrovolschi și-a întrerupt concediul de maternitate pentru a anunța, în locul președintelui, demiterea șefei DNA! Informația este publicată de jurnalista Magda Grădinaru pe contul de Facebook.

„Presedintia a adus-o de acasa pe Madalina Puscalau(acum Dobrovolschi), purtatorul de cuvant aflat in concediu de maternitate, pentru a asigura o interfata intr-unul dintre putinele momente cand presedintele nu trebuia ascuns.”, a scris Grădinaru pe Facebook.


populare
astăzi

1 BREAKING Zeci de funcționari au ajuns pe funcții în ANAF și Ministerul Finanțelor cu studii făcute la universități fantomă

2 Ce se întâmplă? / Cel mai bogat om al planetei „arată semne de îmbătrânire accelerată”

3 VIDEO CTP, necruțător cu Anca Alexandrescu

4 VIDEO Rușii, dați cu „cracii-n sus” la Pokrovsk?

5 Foarte interesant!