Info. Șefii de la Antena 3 și RTV au avut joi ședință cu Codrin Ștefănescu

Info. Șefii de la Antena 3 și RTV au avut joi ședință cu Codrin Ștefănescu. Informația este furnizată de jurnalistul Mircea Marian pe Facebook.

Ce a scris jurnalistul:

„Ieri, șefi de la Antena 3 și RTV au participat la o ședință cu Codrin Ștefanescu, care i-a sincronizat cu “comunicatorii” PSD. Indicațiile lui Codrin au fost să se difuzeze mesajele:
- PSD e strâns unit în jurul Liderului Livache
- Iohannis îl susține pe Lazăr fiindcă l-a protejat/ e șantajat în dosarul caselor retrocedate ilegal
- referendumul are doar rolul de a sustine PNL
Moderatorii A3 si RTV vor ridica aceste mingi la fileu, “comunicatorii” PSD le vor juca.
Campanie europeană pentru P.E.”


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?