Informație. Procurorii au sistat brusc audierile în „Dosarul Cuc” pentru că firele duc spre Dăncilă și anturajul acesteia pe speța Tarom

Informație. Procurorii au sistat brusc audierile în „Dosarul Cuc” pentru că firele duc spre Dăncilă și anturajul acesteia. Pe partea de Tarom. Și s-ar putea specula politic, spun surse bine informate.

Răzvan Cuc trebuia să fie audiat vineri.

Însă, spun aceleași surse, este ceva greu de descris ce se întâmplă la ministerul Transporturilor. Nivelul șpăgilor a atins, în ultimii ani, cote amețitoare. Iar oamenii de acolo și-au dat drumul la gură.

Vor fi noi dosare cu TelDrum!


populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 „Valorile” României au lovit din nou...

3 „Declin cu respect această eventuală nominalizare”

4 BREAKING Nume surpriză la Apărare în Guvernul Tomac. Trei consilieri ai președintelui, pe lista miniștrilor

5 VIDEO „Ești proastă!” / Derapaj total al lui Trump la NBC: o jignește pe jurnalista Kristen Welker și iese din interviu în plin schimb de replici