Informație/PSD a îndatorat România cu 2,4 miliarde lei pe lună! Mai mult decât a împrumutat Băsescu de la FMI!

„In mai puțin de 3 ani de guvernare, PSD a îndatorat România cu aproape 80 miliarde lei, deci cu aproape 2,4 miliarde lei pentru fiecare lună de guvernare, fără a construi vreun spital sau vreo autostradă!” a spus consilierul prezidențial Cosmin Marinescu în interviul dat la acest început de an pentru HotNews.

Mai mult decât a împrumutat Băsescu de la FMI!


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?