Infotrafic: A fost reluată circulaţia rutieră pe A2 Bucureşti - Constanţa

Circulaţia rutieră pe autostrada A2 Bucureşti - Constanţa a fost reluată în condiţii normale (carosabil la negru), a informat, luni dimineaţa, Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române.

Potrivit sursei citate, traficul rutier a fost reluat luni dimineaţa, începând cu ora 05,00.

Circulaţia rutieră a fost închisă, duminică după-amiază, pe Autostrada A2, între Bucureşti şi Drajna (km 15+000 - km 105+000) pe ambele sensuri, din cauza poleiului. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?