Infotrafic: Aglomerație la intrarea în București dinspre Pitești

Centrul Infotrafic informează că, duminică seară, în jurul orei 18,30, traficul rutier era intens pe autostrada A1 București - Pitești iar la intrarea în Capitală s-au format coloane de autovehicule.

 Polițiștii le recomandă conducătorilor auto care încheie coloanele să pună în funcțiune luminile de avarie, pentru a-i atenționa pe cei se se apropie din spate să frâneze din timp.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?