Întâlnire premierul Tudose - Simona Halep (surse)

Premierul Mihai Tudose a avut o întâlnire luni la Palatul Victoria cu jucătoarea de tenis Simona Halep, care a devenit numărul 1 mondial, au declarat pentru AGERPRES surse guvernamentale.

 Conform surselor citate, la întâlnire au participat și foștii tenismeni Ion Țiriac și Ilie Năstase.

Simona Halep (26 ani) este al 25-lea lider din istoria ierarhiei WTA, fiind totodată prima româncă ce ajunge în această poziție.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...