IPJ Ilfov: Marian Vanghelie a depus plângere pentru furt; prejudiciu - 20.000 de euro

Fostul primar al sectorului 5 Marian Vanghelie a depus vineri o plângere la Poliția din Ilfov, acuzând faptul că i-ar fi fost furate din casă obiecte în valoare totală de 20.000 de euro, au anunțat oficiali ai IPJ Ilfov.

Plângerea vizează săvârșirea infracțiunii de furt, el reclamând că i-au fost sustrase bijuterii și un ceas în valoare de 8.000 de euro.

Oana Mizil, soția lui Marian Vanghelie, declara recent presei că o suspectează de furt pe una dintre cele trei bone filipineze angajate să aibă grijă de fetița lor.

AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...