Jandarmerie: Patru bărbaţi au fost prinşi în timp ce furau produse petroliere; foloseau maşini cu numere false

Patru bărbaţi care sustrăgeau produse petroliere de la o societate comercială din localitatea Butimanu, judeţul Dâmboviţa, au fost prinşi joi seară de jandarmi.

Conform unei informări a Jandarmeriei, cei patru aveau montate plăcuţe de înmatriculare furate pe maşinile cu care transportau produsele petroliere, pentru a nu fi depistaţi.

Anchetatorii urmează să stabilească prejudiciul produs societăţii comerciale care gestionează activitatea de transport produse petroliere.

La această acţiune, jandarmii au cooperat cu structuri de poliţie. AGERPRES


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți