Janet Jackson a născut un băiețel la vârsta de 50 de ani

Vedeta pop Janet Jackson a născut primul său copil - un băiețel - la vârsta de 50 de ani, a informat marți revista Billboard, citând publicistul cântăreței.

"Janet Jackson și soțul său, Wissam Al Mana, sunt încântați să anunțe venirea pe lume a fiului lor, Eissa Al Mana", a precizat publicistul, citat de DPA, adăugând că vedeta a avut o naștere fără probleme, iar în prezent se odihnește.

Artista își amânase turneul său mondial "Unbreakable" în luna aprilie a anului trecut, explicând fanilor că ea și Al Mana doresc să se dedice vieții de familie. Janet intenționează să își reia turneul întrerupt anul trecut, însă pe moment nu au fost stabilite date pentru concerte.

Sora superstarului pop Michael Jackson a avut la rândul său o carieră muzicală de succes, cu șapte albume ajunse pe primul loc în topuri și cinci premii Grammy.

Vedeta, aflată la al treilea mariaj, este căsătorită cu miliardarul qatarez Al Mana din 2012.

AGERPRES


populare
astăzi

1 VIDEO Fosta soție, dezvăluiri dureroase despre partea întunecată a lui Péter Magyar, premierul ales al Ungariei

2 Un laș de care ar trebui să ne fie scârbă...

3 „Nu vom supraviețui”. Detaliul remarcat în fabricile auto din China le dă coșmaruri giganților auto

4 VIDEO Bolojan, primul atac dur la PSD

5 Voi vedeți asta? / Ministrul PSD al Agriculturii, cu o valiză Louis Vuitton de câteva mii de euro