Jigodie cu tupeu/Laura Georgescu a cerut o întâlnire cu Băsescu

"Doamna Laura Georgescu trebuie să plece. Este un om de proastă calitate. Pentru salvarea independenței CNA este bine ca această doamnă să plece acasă", a declarat Traian Băsescu la  emisiunea de Evenimentul Zilei de la B1 TV.

Traian Băsescu a mai zis că zilele trecute Laura Georgescu a încercat, prin biroul de presă, să ia legătura cu el. Acesta a precizat că cei de la biroul de presă i-au spus că dacă vrea să-i comunice ceva președintelui să trimită un mesaj scris și i se va răspunde, scrie Pagina de Media.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?