J.K. Rowling susţine că a avut COVID-19 şi s-a recuperat ''complet''

Autoarea seriei "Harry Potter", J. K. Rowling, a anunţat că s-a recuperat după "toate simptomele" infecţiei cu noul coronavirus, deşi nu a fost testată pentru confirmarea infecţiei, relatează marţi DPA.

"În ultimele două săptămâni am avut toate simptomele de (COVID-19)", a scris autoarea britanică J. K. Rowling pe Twitter, adăugând că "nu a fost testată".


"Sunt recuperată complet", a spus ea, recomandând o tehnică de respiraţie prescrisă de un medic local. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?