Kim Kardashian s-a despărţit de Pete Davidson

Potrivit unor prieteni ai cuplului, cei doi s-au despărţit din cauza programelor lor solicitante şi a distanţei lungi.

Vestea despre despărţirea lor vine la o zi după ce o sursă a spus pentru revista People că „distanţa lungă nu a fost uşoară pentru Kim”, în timp ce Pete a continuat să filmeze „Wizards!” în strainatate.

Citeşte continuarea pe click.ro

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?