Kovesi: Nu am niciun motiv să-mi dau demisia; am respectat legea în tot ce am făcut

Procurorul şef al Direcţiei Naţionale Anticorupţie, Laura Codruţa Kovesi, a declarat miercuri că nu are niciun motiv să-şi dea demisia, precizând că a respectat legea în tot ceea ce a făcut. AGERPRES/(A - autor: Cătălin Alexandru, editor: Florin Marin, editor online: Ada Vîlceanu)


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?