L-au prins?/Cumpănașu, cercetat pentru că agăța tinere de 14-15 ani

Poliția ar fi intervievat mai multe tinere de 14-15 ani, acostate de Cumpănașu pe Facebook și cu care formase un grup pe WhatsApp, susține Antena 3. Anchetatorii studiază conversațiile cu aceste tinere care sunt de peste tot din țară, nu doar din București.

“Poliţiştii au ajuns la concluzia că Alexandru Cumpănaşu a cooptat pe Facebook aceste tinere, după ce susţinea cauza nepoatei sale, Alexandra, şi a făcut un grup de WhatsApp pe care comunica cu acestea“, arată site-ul Antenei 3. 

Anchetatorii studiază conversațiile cu aceste tinere, care ar avea 14-15 ani. 

Ele nu sunt doar din București, ci și din alte orașe ale țării. 

Potrivit acestui post de televiziunile, cercetările sunt în faza urmăririi penale in rem. 


populare
astăzi

1 „Mă cutremur să mă gândesc ce se va întâmpla”

2 Încă o mare porcărie moșită de „împărăteasa” României

3 Răsturnare de situație în Ungaria? / Alianţa Fidesz-KDNP ar avea 50%

4 „PSD-ului i se rezervă o soartă proastă dacă va urma ceea ce îndeamnă domnul Sorin Grindeanu. Riscă să ajungă inclusiv în opoziţie”

5 Procuroarea care a contribuit la recuperarea Coifului de la Coțofănești, „răsplătită” cu rechemarea în țară de ministerul condus de PSD