Lady Gaga, apariție nud în Vogue

Stefani Joanne Angelina Germanotta (cunoscută drept Lady Gaga) va apărea pe coperta din luna decembrie a revistei Vogue, iar cântăreața a postat câteva dintre imagini pe contul personal de Instagram.
Ajunsă la 35 de ani, Lady Gaga și-a surprins plăcut fanii (comentariile pozitive stau mărturie) cu fotografiile postate.
Într-una dintre imagini, Lady Gaga (cântăreață și actriță) apare nud și are o coafură excentrică. Artista lasă la vedere o parte din multitudinea de tatuaje pe care le deține.
Așa cum era de așteptat, fotografia în care apare dezbrăcată a adunat cele mai multe aprecieri: peste două milioane (și peste 15 mii de comentarii).
Lady Gaga, câteva imagini din revista Vogue (Marea Britanie) pe luna decembrie:






populare
astăzi

1 VIDEO „Vom face un referendum și vom câștiga. Ne vom lua țara înapoi”

2 „A devenit partidul capitalistului” / Sfârșitul unuia dintre cei mai importanți actori politici care au dominat România din 1990?

3 O informație care dă fiori...

4 „Oricum mă duc, hai să mor în ale mele, să fiu măreț!”. Dialog cutremurător cu Mircea Lucescu, înainte ca tehnicianul să intre in comă

5 Lecții pentru întreaga lume din mica Ungarie