Liderul PNL Alexandria, Mihai Murar, a murit în urma unui infarct. Avea 51 de ani

O veste șocantă pentru oamenii din Alexandria a venit în această seară din partea prietenilor liderului PNL Alexandria, Mihai Murar. Acesta ar fi decedat în urma unui infarct, pe care l-a suferit în această seară, în timp ce juca fotbal. Colegii de partid și apropiații sunt acum cu el la morga Spitalului Județean din Alexandria și nu le vine să creadă că așa ceva s-a întâmplat, scrie  Liber în Teleorman .

Mihai Murar e liderul PNL Alexandria din anul 2017, a fost director al AJOFM Teleorman și era unul dintre potențialii candidați ai PNL la Primăria Alexandria. El este cunoscut de comunitatea locală drept un bun profesor de istorie și un om cu mult potențial politic. Avea 51 de ani și din informațiile noastre nu e clar faptul că ar fi suferit de vreo boală.


populare
astăzi

1 „Capcana cu miere”. Scandal sexual și acuzații de spionaj înaintea alegerilor din Ungaria. Contracandidatul lui Orban: „M-am lăsat sedus”

2 O femeie a murit în vehiculul electric care a luat foc în mers, pe un bulevard din București. Soțul său a reușit să se salveze

3 „Nu mai e ca înainte”. Mărturiile românilor dintr-o țară europeană renumită până de curând pentru nivelul de trai

4 Capcane sexuale, camere video ascunse și întâlniri la Moscova. Ce arată noile documente despre fostul miliardar pedofil Jeffrey Epstein

5 Recesiunea tehnică declanșează atacul PSD. Grindeanu: „O rușine pentru întreaga Coaliție”. Câciu: „Bolojan, cel mai slab premier”