MARI probleme cu ADN-ul lui „Condrea”! (SURSE)

Sunt mari probleme cu stabilirea identității cadavrului care a fost îngropat pe post de Dan Condrea spun surse din intimitatea anchetei! Partenera de viață a omului de afaceri a fost chemată, discret, la o discuție, la Parchet. Testul ADN dispus în dosarul privind decesul lui Dan Condrea, deși Mediafax a publicat, din surse, că va fi finalizat marţi, ridică mari semne de întrebare anchetatorilor. Noi probe, suplimentare față de cele prelevate din locuințele lui Condrea, au fost luate de la unul dintre copiii acestuia pentru a putea fi comparate. Ceva nu se leagă. Iar sursele noastre spun că este mare tensiune la vârful Parchetului General. De ce oare?



populare
astăzi

1 Prima declarație a lui Vladimir Putin despre drona căzută la Galați: „Să ne trimită resturile”

2 „Trei roboțași defecți egalează prostia umană” / CTP, despre reprezentanții MApN care au prezentat incidentul din Galați

3 Fostul președinte al Rusiei, Dmitri Medvedev, sugerează că Moscova își asumă atacul asupra României

4 Primele imagini cu interiorul blocului din Galați lovit de drona rusească

5 Dispută pe drona de la Galați. Politicienii vorbesc de un atac, generalul Grecu îi contrazice: „A fost deturnată electronic”