Marian Godină, 2 puncte de penalizare: Am luat RADAR-ul!

Marian Godină e în concediu și bate țara să-și promoveze și să-și vândă cartea. Prilej cu care a „raportat”, pe contul de Facebook, că dat în RADAR!

„Pentru că sunt întrebat des când am timp să mă tot plimb şi dacă mai sunt polițist, o să răspund aici:
Mai sunt polițist, dar în această perioadă mi-am luat tot concediul pe 2016 aşa că la vară nu voi mai avea concediu.
Lansarea de la Brăila a fost ultima şi am încheiat astfel o serie destul de lungă de călătorii care mi-a adus un plus de vreo câteva mii de km de condus şi 2 puncte de penalizare (RADAR).
Vă mulțumesc tuturor!”




populare
astăzi

1 Interesantă ipoteza lansată de Caramitru...

2 Voi ați citit ce pregătește Ucraina?

3 De citit...

4 „Îi este frică și nu vrea să-și asume riscuri” / Un important propagandist rus cere răsturnarea lui Putin. Pe cine propune ca înlocuitor

5 Dezvăluire / CSM a decis în secret ca magistrații să primească în continuare diurnă de 2% pe zi, deși legea interzice asta