Marian Godină a luat un „mic dejun în format restrâns” cu Obama! Mesaj BESTIAL!

Polițitul-scriitor Marian Godină a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie în care apare alături de replica din ceară a fostului președinte american Barack Obama. Comentariul care însoțește imaginea e bestial.

''Azi am avut onoarea de a participa la un mic dejun în format restrâns alături de preşedintele Obama.
I-am transmis preşedintelui dorința mea de a sta cu radarul pe autostrada Comarnic-Braşov. Preşedintele Obama mi-a răspuns:
"We will make it happen! Radars are important for us!"
A fost un dialog cald şi deschis.
Atât de cald încât ceara din care era făcut preşedintele s-a topit...la fel şi autostrada'', a scris Marian Godină.



populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...