Marian Godină a luat un „mic dejun în format restrâns” cu Obama! Mesaj BESTIAL!

Polițitul-scriitor Marian Godină a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie în care apare alături de replica din ceară a fostului președinte american Barack Obama. Comentariul care însoțește imaginea e bestial.

''Azi am avut onoarea de a participa la un mic dejun în format restrâns alături de preşedintele Obama.
I-am transmis preşedintelui dorința mea de a sta cu radarul pe autostrada Comarnic-Braşov. Preşedintele Obama mi-a răspuns:
"We will make it happen! Radars are important for us!"
A fost un dialog cald şi deschis.
Atât de cald încât ceara din care era făcut preşedintele s-a topit...la fel şi autostrada'', a scris Marian Godină.



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

3 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

4 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”

5 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”