Meghan Markle se mută la Londra și alimentează zvonurile unei căsătorii iminente cu prințul Harry

Potrivit mai multor mass-media britanice, actrița americană Meghan Markle și prințul Harry vor petrece împreună Sărbătorile de Crăciun și ulterior ar putea anunța că se căsătoresc, relatează joi ziarul ABC.

Meghan Markle se află deja la Londra. Vizita ei intervine într-un moment în care zvonurile privind apropiata nuntă cu printul Harry s-au intensificat. Potrivit ABC, Casa Regală ar putea anunța în curând data nunții.

Mass-media britanice au dezvăluit că actrița și nepotul reginei Elisabeta a II-a vor petrece primul Crăciun împreună și după sărbători vor anunța fericitul eveniment.

După ce și-au oficializat relația, odată cu prima lor apariție publică împreună la Jocurile Invictus din Toronto, iar Meghan i-a fost prezentată reginei, cei doi iubiți ar fi primit acordul Casei regale.

Pe de altă parte, actrița a încheiat filmările la ultimul sezon al serialului "Suits", unde o interpretează pe Rachel Zane. Potrivit presei britanice, cei doi caută un apartament în Londra după ce s-ar fi logodit în voiajul romantic din august în Botswana.

Ei ar fi ținut în secret fericitul eveniment, deoarece nu au vrut să eclipseze comemorarea a 20 de ani de la moartea prințesei Diana și vestea privind noua sarcină a ducesei de Cambridge.

Între timp, actrița se pare că va sta la Nottinghan Cottage, în aripa rezervată reședinței prințului Harry din Palatul Kesington, unde locuiesc prințul William și Kate Middleton.

AGERPRES


populare
astăzi

1 De citit cuvânt cu cuvânt ce scrie omul ăsta / „5 milioane de români vor munci până la 65-70 de ani, iar alții 200-250 de mii vor duce un trai tihnit, d…

2 „Și-au bătut joc de pensionari” / „De ce trebuie să îi omorâți pe oameni?” / „Mica recalculare”, după mai bine de un an de așteptare

3 Eroarea lui Putin care va costa curând Rusia. Expert în spațiul ex-sovietic: „Nu există nicio cale să iasă din asta”

4 Foarte interesante amănunte... / Ne-au luat bulgarii „caimacul”?

5 Țara în care am ajuns să trăim... Din cauza PSD și a unor personaje ca ăsta...