„Merit mai mult, nu duc lipsă de oferte” / Bianca Drăgușanu a rămas și ea fără emisiune, după Teo Trandafir

„Merit mai mult, nu duc lipsă de oferte” / Bianca Drăgușanu a rămas și ea fără emisiune, după Teo Trandafir

Postul de televiziune Kanal D a făcut schimbări radicale în grila de toamnă, printre vedetele care au rămas fără emisiune numărându-se cunoscuta prezentatoare Teo Trandafir, dar și Bianca Drăgușanu.

Astfel, Bianca Drăgușanu a aflat că nu va mai prezenta „Detectorul de minciuni”, asta după ce vedeta și-a exprimat de mai multe ori nemulțumirea, deoarece nu era pusă în evidență așa cum și-ar fi dorit.

„Știam, nu mă suprinde, oricum, din toamnă nu mai aveam timp pentru acest proiect. Cred că sunt singura care se bucură de această decizie. A fost o experiență drăguță, dar știu că voi primi ceva mai bun, pentru că merit mai mult de atât.", a declarat Bianca Drăgușanu pentru Cancan.


populare
astăzi

1 De citit... / Asta este țara în care am ajuns să trăim? / Penibila asta este judecător CCR...

2 Țara în care am ajuns să trăim... / Voi știați că la Cotroceni șefii din Justiție au cerut și mai mulți bani?

3 BREAKING Ies la iveală complicitățile? / MRU, luat în calcul de Nicușor Dan pentru postul de ambasador la Londra!

4 „Act sexual neconsimțit (viol) petrecut în biroul cadrului didactic”

5 Artistul Mihai Mărgineanu, citat la judecătorie. „Mi-am angajat avocat”