Ministru belgian: Foşti ofiţeri SS primesc pensii de la guvernul german! În România NU vorbește NIMENI despre NENOROCIȚII de SECURIȘTI!

Un ministru belgian şi-a exprimat îngrijorarea cu privire la faptul că 2.500 de foşti nazişti belgieni continuă să primească pensie din partea guvernului german. Un purtător de cuvânt a declarat pentru BBC că ministerul pensiilor împărtăşeşte indignarea supravieţuitorilor persecuţiilor naziştilor, care au solicitat guvernului să sisteze plata pensiilor către foşti ofiţeri SS.

În România se plătesc mii de pensii babane foștilor securiști care au siluit și continuă să siluiască acest popor! Și nimeni nu zice nimic!


populare
astăzi

1 Ce pregătește PSD / Culisele puciului împotriva lui Bolojan

2 Noul șef al ITM București, surprins că vine la serviciu cu un Lamborghini de 300.000 de euro. Bolidul nu apare în declarația de avere

3 Ce se întâmplă în SUA?

4 „Bă, tu mă faci pe mine borfaș? Mi-am dat viața pentru partid” / Bătaie în AUR

5 Cum și-a semnat România sărăcia: adevăratul motiv pentru care americanii au trimis miliarde în Europa și de ce noi am refuzat