Mohammad Murad, patronul lanțului hotelier Perla-Majestic, adus la Poliția Capitalei ca martor într-un dosar de evaziune fiscală

Mohammad Murad, patronul lanțului hotelier Perla-Majestic și al complexului Phoenicia, dar și președinte al Federației Patronale din Turism, a fost adus la Poliția Capitalei, în această seară, pentru a da declarații într-un dosar de evaziune fiscală, anunță  reporterntv.ro .

Potrivit unor surse din Poliție, Murad are calitatea de martor. În acest dosar, polițiștii au efectuat 35 de percheziții în județele Constanța, Prahova, Ilfov și în municipiul București.

Prejudiciul se ridică la suma de aproximativ 3,8 milioane de lei.

- informații în curs de actualizare -


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?