Moment unic! comisarul.ro duminică, 5 februarie 2017, 21:02 Distribuie Moment unic! În Piața Victoriei s-au aprins ecranele telefoanelor! Mesajul este: Am ieșit la lumină! Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»