Muie Ponta și-a făcut SELFIE cu pozele lui Gâdea și Badea!

Jigodia Națională a fost prezent în timpul pasei între emisiunile realizate de Radu Tudor și Mihai Gâdea la Antena 3.

Dându-și din nou arama de idiot pe față, în timpul calupului publicitar, când nu a fost văzut, Victor Ponta și-a făcut și un selfie. Cu ecranul pe care apăreau muianele lui Badea și Gâdea... Lucru din care Antena3 a făcut o știre pe site...

Nota Redacției: În titlu nu este o greșeală.



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?