Muie Ponta și-a făcut SELFIE cu pozele lui Gâdea și Badea!

Jigodia Națională a fost prezent în timpul pasei între emisiunile realizate de Radu Tudor și Mihai Gâdea la Antena 3.

Dându-și din nou arama de idiot pe față, în timpul calupului publicitar, când nu a fost văzut, Victor Ponta și-a făcut și un selfie. Cu ecranul pe care apăreau muianele lui Badea și Gâdea... Lucru din care Antena3 a făcut o știre pe site...

Nota Redacției: În titlu nu este o greșeală.



populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 LIVE Guvernul Veștea va fi votat în Parlament în această seară