N-au avut noroc! Steaua București - Manchester City, în play-off-ul Ligii Campionilor

Steaua București va înfrunta puternica echipă engleză Manchester City în faza play-off a Ligii Campionilor la fotbal, potrivit tragerii la sorți efectuate vineri, la sediul UEFA, de la Nyon (Elveția).

Programul meciurilor din playoff:

Villarreal (SPA) - AS Monaco (FRA)
Young Boys Berna (ELV) - Borussia Monchengladbach (GER)
Ajax Amsterdam (OLA) - FC Rostov (RUS)
FC Porto (POR) - AS Roma (ITA)
STEAUA (ROU) - Manchester City (ANG)
Dinamo Zagreb (CRO) - FC Salzburg (AUT)
Dundalk (IRL) - Legia Varsovia (POL)
FC Copenhaga (DAN) - APOEL Nicosia (CYP)
Celtic Glasgow (SCO) - Hapoel Beer Sheva (ISR)
Ludogoret (BUL) - Viktoria Plzen (CEH)


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului