Nadia Comaneci s-a întâlnit cu Barack Obama la Casa Albă

Fosta gimnasta Nadia Comaneci s-a intalnit, luni, la Casa Alba, cu presedintele Statelor Unite ale Americii, Barack Obama, si a postat o fotografie de la eveniment pe pagina sa de Facebook, potrivit Mediafax.

"Mare onoare sa fiu la Casa Alba celebrand Special Olympics - cu Barack Obama", a scris Nadia Comaneci la poza in care da mana cu presedintele SUA. In fundal, sotul fostei gimnaste, Bart Conner, da mana cu Prima Doamna a Americii, Michelle Obama.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...