Numele unui personaj de la vârful PSD a apărut la mijlocul anilor 90 într-un dosar de pedofilie

Numele unui personaj de la vârful PSD a apărut la mijlocul anilor 90 într-un dosar de pedofilie. Personajul este încă activ și cu mare greutate. La acel moment era viceprimar într-un oraș din Oltenia. Unul dintre minorii din dosar l-a contactat pe acest individ la postul telefonic de acasă. Documentul se află în arhivele fostei Doi ș-un sfert și SRI.

Și în ziua de astăzi el este șantajat cu acel dosar. Și este o marionetă. O marionetă care a făcut mult rău acestei țări în ultimul an.


populare
astăzi

1 „Valorile” României au lovit din nou...

2 „Declin cu respect această eventuală nominalizare”

3 Așa o fi?

4 BREAKING Nume controversate apar în viitorul Guvern / Lista miniștrilor din Guvernul Tomac și cine sunt aceștia

5 VIDEO „Ești proastă!” / Derapaj total al lui Trump la NBC: o jignește pe jurnalista Kristen Welker și iese din interviu în plin schimb de replici